KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835311
nr 1383 5311
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Ej signerad. Olja på duk, 53x48 cm, yttermått inklusive ram: 63x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:47:59
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman